LABUAN ROUND ISLAND KAYAK RACE


SINGLE MEN OPEN

PLACE
NAME
TEAM
RECORDED TIME
PRIZES
1st Madzan Yunus
Pengembara,
Labuan
06:42:01
RM3,000.00 + Trophy
Certificate
2nd Ashria Hj.Ismail
Brunei A
06:50:52
RM2,000.00 + Trophy
Certificate
3rd Mohd.Azlan Ibrahim
Terengganu
07:16:54
RM1,500.00 + Trophy
Certificate
4th Rahemy Othman
Brunei B
07:25:05
RM1,000.00 + Medal
Certificate
5th Ahamad Shalaby Embong
PDRM B
07:29:42
RM900.00 + Medal
Certificate
6th Ahmadul Tahir
KK,Sabah
07:34:24
RM800.00 + Medal
Certificate
7th Mohd.Affendi Mohd.Azaha
Terengganu
07:48:35
RM700.00 + Medal
Certificate
8th Norhisham Harun
KDI SRI Semporna
07:56:34
RM600.00 + Medal
Certificate
9th Nurzaini Sarfan
PDRM A
08:18:16
RM500.00 + Medal
Certificate
10th Muhammad Hakimi Abdullah
Terengganu
08:23:11
RM400.00 + Medal
Certificate
DOUBLE MEN OPEN ( 2 Persons per team )

PLACE
NAME
TEAM
RECORDED TIME
PRIZES
1st Ariffin Hj. Zainal
Mahmud Hj. Mohammad

Brunei A
05:45:54
RM5,000.00 + Trophy
Certificate
2nd Fajan Satta
Imam Sujadi Satta

Johor
05:55:43
RM4,000.00 + Trophy
Certificate
3rd Tibor Virag
Afri Aziz

Hungary/
KLB Tasik Putrajaya
05:57:43
RM3,000.00 + Trophy
Certificate
4th Azaam Nordin
Mohd.Noh Parmin

PDRM B
06:05:13
RM1,500.00 + Medal
Certificate
5th Marali Hj.Hamit
Jefri Yusof

BRUNEI C
06:10:47
RM1,200.00 + Medal
Certificate
6th Mohd. Nyzri Awg Sahari
Faisal Hj Abu Bakar

MS ABDB 'A'
06:18:30
RM1,000.00 + Medal
Certificate
7th Awg.Murni Hj.Zainal
Hassan Hj.Zainal

Brunei B
06:23:12
RM900.00 + Medal
Certificate
8th Freddy Anggang
Affandy Abdullah

PDRM A
06:29:34
RM800.00 + Medal
Certificate
9th Nasip Tuwai
Ailik Ruhan

No Limits Team
06:45:23
RM700.00 + Medal
Certificate
10th Hendry Jul
Edhar Muslim

KK Team
06:47:26
RM600.00 + Medal
Certificate
MIX DOUBLE OPEN ( 2 Persons per team )
PLACE
NAME
TEAM
RECORDED TIME
PRIZES
1st Kona Liau
Prederick Anggang

PDRM D
06:43:52
RM5,000.00 + Trophy
Certificate
2nd Mohd Sharin b.Omar
Norain bt.Idros

Johor
06:50:35
RM4,000.00 + Trophy
Certificate
1st Zakaria b.Zahari
Robika Ak Gasing

TLDM Perak
06:56:04
RM3,000.00 + Trophy
Certificate
4th Joshua Luta
Fazilah Juanis

PDRM B
07:08:56
RM1,500.00 + Medal
Certificate
5th Rizuan b.Ismail
Rosyen Waridah bt.Bachok

Kelab Tasik Putrajaya
07:10:51
RM1,200.00 + Medal
Certificate
6th Kassim Hj.Sain
Sameah Adau

Pengembara
07:19:58
RM1,000.00 + Medal
Certificate
6th Mohd.Arif Abdullah
Nor Haslinda Muhammad

Kuala Lumpur
07:32:27
RM900.00 + Medal
Certificate
8th [email protected] Anang
Lee Mui Lin

PDRM A
07:34:29
RM800.00 + Medal
Certificate
9th Nur Isnadiah Ismail
Khairulazril b. Muhammad

Melaka
08:04:23
RM700.00 + Medal
Certificate
10th Muslim Jumat
Siti Noriah

Pengembara
08:13:10
RM600.00 + Medal
Certificate

 

All Rights Reserved. Copyright 2001 Perbadanan Labuan